KONST / Litografier / Färglitografi 14968001

nr 1496 8001

John Thorgren

(1918-2000), Sverige

”Myrlandskap”. Signerad, numrerad 91/360. Färglitografi. Bildmått: 48x62 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 18:30:35

17/10 18:25:35 1      Vinnande bud

John Thorgren

Läs mer om John Thorgren